Монтаж конструкцій з алюмінію

Монтаж конструкцій з алюмінію: якісне й недороге виконання комплексу робіт

Алюмінієві конструкції широко використовуються в будівництві. Завдяки сучасному дизайну й можливості склити з допомогою такого профілю великі площі, вони не поступаються за популярністю ПВХ-систем. Крім показного вигляду, користувачі зазначають високі експлуатаційні характеристики. Однак 70% успіху залежить від того, наскільки грамотно було виконано монтаж алюмінієвих конструкцій. Замовити таку послугу найкраще в професіоналів, тоді жалкувати не доведеться.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо потрібна допомога в установці систем з алюмінієвого профілю. Фахівці ALUDESIGN пропонують якісний і недорогий монтаж конструкцій. Для цього наші майстри використовують професійне обладнання та мають великий досвід виконання такого виду робіт. Використовувана техніка залежить від особливостей систем і їх призначення. Наприклад, установка фасадного скління буде істотно відрізнятися від монтажу дверей, вікон або перегородок з алюмінієвого профілю.

Над кожним проєкт ми працюємо індивідуально, підбираючи перелік технологічних операцій. Робота виконується поетапно. Насамперед - це демонтаж старих конструкцій, якщо такі є, і підготовка місця для монтажу нових. Збірка каркаса відбувається безпосередньо на місці. На об'єкт вироби можуть бути доставлені єдиним монтажним блоком або у вигляді окремих елементів. Безпосередньо установка виробів і влаштування монтажних швів. Наступний важливий етап - робота з заповненням (склопакетів, триплекса), яка виробляється з урахуванням проєктної документації та актуальних будівельних норм.

Телефонуйте в ALUDESIGN для отримання безкоштовної консультації вже зараз. Індивідуально обговоримо умови співпраці. Ви залишитеся задоволені якістю виконаної роботи, гарантуємо!

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів

НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ