Ремонт конструкцій з алюмінію

Ремонт конструкцій з алюмінію: швидко, якісно, ​​недорого

Попри те, що алюмінієві конструкції відрізняються надійністю й довгим експлуатаційним терміном, не виключено, що через якийсь час може знадобитися їх ремонт. Така необхідність виникає в разі необережного поводження з виробами, зносу комплектуючих і ущільнювачів, заводському браку, неправильному монтажі та ін.

Компанія ALUDESIGN допоможе з відновленням конструкцій з алюмінію. У нашій команді працюють справжні професіонали, для яких немає нездійсненних завдань. Допоможемо полагодити алюмінієві вікна і двері, перегородки, зенітні ліхтарі, фасади та багато іншого. Вартість послуг залежить від складності та обсягу робіт, особливостей встановленої системи. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення.

Найчастіше до нас звертаються з такими питаннями як заклинювання ручки вікна, що може статися в результаті зносу фурнітури, пропущенні вологи і протягу за появою просвіту між ущільненням і рамою, різних ушкодженнях алюмінієвого профілю. Не відмовимо в обслуговуванні, навіть якщо ви замовляли алюмінієві конструкції не в нас. Досвідчені майстри ALUDESIGN використовують під час виконання робіт професійний інструмент, що забезпечує оперативність і ефективність ремонтного процесу. Ми готові не тільки полагодити конструкції з алюмінію, але й замінити окремі їх частини, комплектуючі, фурнітуру.

Вас цікавить ремонт алюмінієвих конструкцій за доступною вартістю? Звертайтеся до наших фахівців для отримання безкоштовної консультації і виклику майстра на об'єкт. Допоможемо впоратися з проблемним питанням у найкоротші терміни. Дзвоніть за телефонами, які вказані на нашому сайті, у зручний час. Ми підкажемо орієнтовні ціни на послуги, що надаються. Співпраця буде вигідна!

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів