Заміна склопакетів

Заміна склопакетів в алюмінієвих конструкціях: ювелірна робота, яка під силу професіоналам

Алюмінієві системи знайшли застосування в промисловому, комерційному, приватному будівництві. І це не дивно, адже такі вироби відрізняються численними перевагами, серед яких довговічність, показний зовнішній вигляд та ін. Як заповнення конструкцій з алюмінію найчастіше використовуються склопакети, рідше - триплекс.

Саме скло є найбільш вразливим місцем у цій системі. Якщо ви помітили промерзання, наявність тріщин на поверхні або відколів, деформації профілю та інші проблеми, значить, настала пора замінити склопакет.

У цьому питанні найкраще покластися на професіоналів, бо робота має бути дуже копітка і виконати її потрібно якісно. Звертайтеся в ALUDESIGN, якщо потрібно послуга "заміна склопакетів у конструкціях з алюмінію". Наші майстри мають великий досвід і спеціальне обладнання, що дозволяє справлятися з поставленими завданнями в найкоротші терміни (навіть у тому випадку, якщо потрібна допомога альпіністів).

Вартість буде залежати від габаритів самого склопакета і складності роботи (дорожче обходяться висотні роботи, оскільки потрібно залучити спеціальну техніку). Висококваліфіковані фахівці допоможуть розв'язати проблемні питання, які виникли через неграмотне проєктування системи (невідповідність заповнення розмірами і формою каркаса), неякісну установку. Заміна склопакета допоможе поліпшити показники шумо- і теплоізоляції, домогтися комфортного мікроклімату.

Не відкладайте цю справу на потім! Звертайтеся вже зараз, щоби безкоштовно проконсультуватися щодо послуги й дізнатися її вартість. Телефонні номери, за якими можна зв'язатися з нашими фахівцями, ви знайдете на сайті.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів

новини IT