Компанія Aludesign

Компанія Aludesign допоможе реалізувати ваші архітектурні задуми. Ми пропонуємо цікаві рішення з алюмінієвого профілю: розсувні системи, вікна та двері, перегородки, складні конструкції (зимові сади, куполи, зимовий сад та ін.). Завдяки співпраці з виробниками алюмінієвих профілів, такими як Asistal, Alutech, Profilko, Ponzio та інших, використанню сучасних технологій ми швидко та оперативно впораємося з поставленими завданнями. Пропонуємо продукцію бездоганної якості.

Команда

Наша команда тримає руку на пульсі часу, аналізуючи сучасний ринок. У виготовлених конструкціях поєднується простота, довговічність та практичність. Це хороший варіант як для приватних будинків, квартир, так і адміністративних, комерційних будівель. Завдяки високому професіоналізму майстри Aludesign створюють нові об'ємні форми будь-якої складності – від вікон, дверей із алюмінієвого профілю до легких фасадних стін.

Послуги

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на вигідну ціну, порівняно з конкурентами. Ви зможете переконатись у цьому самостійно, звернувшись для отримання індивідуального розрахунку до наших менеджерів. За доступної вартості гарантуємо високу якість виробів, що відповідають європейським нормам та будівельним стандартам. Надаємо послуги «під ключ», починаючи від виконання вимірів, розрахунку розмірів конструкцій та закінчуючи якісною установкою готових виробів безпосередньо на об'єкті.

Aludesign

Ви оціните переваги співпраці з нашою компанією. Ми пропонуємо лише сертифіковану продукцію, яка прослужить довгий термін. Індивідуально підберемо матеріали, зробимо розрахунки, щоби запропонувати оптимальне рішення. Звертайтесь, запропонуємо вигідну співпрацю кожному клієнту.

Як ми працюємо?

СКЛАДАННЯ ТЕХЗАВДАННЯ

СКЛАДАННЯ ТЕХЗАВДАННЯ

початок роботи
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

і надання спеціальних цін
ЗАМІР ОБ'ЄКТА

ЗАМІР ОБ'ЄКТА

виїзд на об'єкт
ВИГОТОВЛЕННЯ

ВИГОТОВЛЕННЯ

сучасні технології
МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ

МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ

підписання акта приймання

Портфоліо

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів