Алюмінієві двері

Алюміній - оптимальний матеріал для виготовлення дверних конструкцій!

Чи звертали ви увагу з якого матеріалу здебільше виконані двері магазинів, ресторанів, торгово-розважальних центрах нашого міста? А двері в метро, ​​де прохідність людей сотні тисяч? Або ж двері в закладу міжнародних компаній, наприклад Мак Дональдс, де всі проєкти будуються за одним міжнародним стандартом? Здебільше в цих будівель із різним призначенням стоять двері з алюмінію. Чому? Багато чинників впливають.

Перерахуємо деякі з них:

  1. Міцність алюмінію. Це дозволяє виготовляти максимально широкі двері до 1200 мм у розстібних дверях і до 3000 мм у підйомно-зсувних дверях.
  2. Екологічність алюмінію. Дозволяє встановлювати двері в медичних та освітніх установах.
  3. Можливість фарбування та декорування під структуру дерева. Це дозволяє надати сучасний зовнішній вигляд і різноманітність варіантів оформлення.
  4. Простота догляду. Це відсутність витрат на технічне обслуговування й догляд.

Додайте до цих чинників можливість комплектувати двері сучасною технологічною фурнітурою (замки, петлі, доводчики, ручки), а також системами контролю доступу (електрозамки) і ви отримуєте оптимальну конструкцію для тривалих років експлуатації. Водночас це не означає, що алюмінієві двері повинні коштувати абсолютно дорого.

Наша мета - пропонувати високоякісні двері за цінами відповідними продукту!

Задайте питання або зробіть замовлення:

066 765 69 33

097 213 49 69

Алюмінієві двері під замовлення. Для цього ми постійно стежимо за ринком алюмінієвих профілів і фурнітури, щоби комплектувати наші вироби технологічно не переплачуючи.

Ми пропонуємо вам двері з "холодних" і "теплих" профілів.

"Холодні" вони не ізольовані дверні системи - найкращий спосіб створити елегантні двері для установки всередині приміщень: офісів, торгових центрів. Також використовуються як вхідні двері в неопалювані приміщення.

"Теплі" двері мають ізоляційну перемичку всередині камер профілю, що дозволяє уникнути передачі тепла й забезпечити максимальну теплоізоляцію.

А ще ви можете замовити в нас автоматичні розсувні двері на приводах від TORMAX, GEZE, GU.

Автоматичні розсувні двері

Варіанти комплектації фурнітурою.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів