Алюмінієві вікна: кращий варіант для скління житлових і комерційних приміщень

Чи плануєте заміну скління в житловому або комерційному приміщенні? ALUDESIGN допоможе вам у цьому. Пропонуємо виготовлення вікон з алюмінієвого профілю перевірених виробників (Alumil, KMD, Kurtoglu, Ponzio, Profilco). Це українські та європейські бренди, які добре зарекомендували себе на нашому ринку. Завдяки поєднанню унікальних характеристик алюмінієві вікна користуються популярністю в разі скління адміністративних, офісних та комерційних будівель, а також квартир і приватних будинків.

З основних переваг вікон з алюмінієвого профілю наші клієнти зазначають високу міцність за малою вагою. Це дозволяє виготовляти конструкції навіть для великих отворів. Експлуатаційний термін виробів неймовірно великий. Вони прослужать до 100 років без втрати показного вигляду, звуко- і теплоізоляційних характеристик. Ще один позитивний момент — стійкість до температурних перепадів. Конструкції не втратять свої геометричні форми за температурою від -80 до +100 градусів за Цельсієм. Наявність високоякісного каучукового ущільнювача забезпечить повну герметичність. Стулка щільно прилягає до рами, у результаті чого вам не будуть страшні шум, вітер, волога, вуличний пил.

Алюмінієві вікна дозволяють виконати як холодне, так і тепле скління. Якщо ви хочете зберегти в приміщеннях комфортний мікроклімат, це буде найкращим рішенням. Звертайтеся для отримання індивідуального розрахунку і виклику замірника на об'єкт. Безкоштовно проконсультуємо щодо вибору профілю (є варіанти з різною монтажною глибиною). Від цього будуть залежати максимальна ширина склопакета, терморозрив, а відповідно, й експлуатаційні якості всієї конструкції. Гарантуємо професійний і оперативний монтаж конструкцій, звертайтеся вже зараз!

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів