Критерій сортування
Виробник:
KMD (Україна)
Показано 1. 2 із 2

Фасадне скління будівель

Алюмінієве фасадне скління: сучасне конструктивне рішення

Для стильного оформлення нових будівель або в разі реконструкції старих вигідно використовувати алюмінієве фасадне скління. Навіть проста конструкція придбає показний і оригінальний вигляд. У комерційному й заміському будівництві такі варіанти оформлення фасадів на піку популярності. Світлопрозорі конструкції надають споруді візуальну легкість і ажурність.

ALUDESIGN пропонує виготовлення та монтаж фасадного скління з використанням алюмінієвого профілю від кращих європейських і українських виробників. Ми готові реалізувати будь-які архітектурні задуми, запропонувавши стильні конструктивні рішення за доступною ціною. З допомогою алюмінієвих фасадів можна повністю замінити зовнішні стіни, забезпечивши відмінну шумо- і теплоізоляцію. Наші вироби прикрашають торговельні комплекси, банківські та офісні установи.

Фасадне скління з алюмінієвого профілю — вигідна інвестиція. Такі конструкції мають показний вигляд і гарні експлуатаційні характеристики. З алюмінію можна створювати складні форми, що дозволяє втілити в життя будь-які рішення. Ми здійснимо проєктні роботи, заміри, виготовлення і професійний монтаж конструкцій. Ви оціните оперативність і високу якість виконання замовлення. Зовні будівля з алюмінієвим фасадним склінням буде виглядати естетично й дорого, а в приміщеннях завжди буде достатньо світла. Наші фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант: з холодним або теплим склінням, енергоощадним або навіть броньованим склом. У разі необхідності можна використовувати різні комбінації, підібравши ідеальний варіант. Вибір відтінків і кольорів широкий.

Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, щоби проконсультуватися щодо алюмінієвого фасадного скління. Ми підкажемо орієнтовну суму витрат. Точні витрати стануть відомі після виклику замірника на об'єкт.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів

новини IT