Критерій сортування
Показано 1. 5 із 5

Фурнітура

Офисные ручки SS

Ручки для алюминиевых дверей

Офисные ручки SS

Ручки для алюминиевых дверей

Офисные ручки SS

Ручки для алюминиевых дверей

Офисные ручки SS

Ручки для алюминиевых дверей

Офисные ручки SS

Ручки для алюминиевых дверей

Фурнітура для алюмінієвих конструкцій

Чи плануєте встановити конструкції з алюмінієвого профілю, наприклад, розсувні системи типу "гармошка"? Якісна фурнітура поєднує в собі сучасні технічні рішення, і на 100% відповідає вимогам споживачів. Зсувні конструкції використовуються як приватниками (для організації доступу до зимового саду, терасі), так і в громадських місцях, промислових будівлях.

Нове покоління фурнітури що складається - оптимальний варіант для будівництва без бар'єрів, відрізняється противовзломними характеристиками й забезпечує високий ступінь безпеки завдяки можливості монтажу центрального замикання на всіх стулках. Шарнірні петлі з прихованим з'єднанням відрізняються регулюванням у двох площинах.

Сучасна фурнітура дозволяє виготовляти конструкції вагою до 130 кг. Водночас ширина конструкції може досягати 6700 мм. Безпечно й легко ви зможете відкривати навіть стулки з великою площею скління. Нижні каретки, що складаються із шести опорних роликів, стоять у два ряди. Важкі стулки будуть відкриватися безшумно й надійно, рухаючись по ходовій рейці. Наявність антикорозійного захисту завдяки спеціальному покриттю фурнітури. Напрямні рейки приховані щітковими ущільнювачами, що запобігає забрудненню рейкового шляху.

Наступний момент, який варто зазначити, наявність шарнірних петель із надійним болтовим з'єднанням. Візуально їх приховують акуратні металеві накладки. З'єднання двовимірні на кутах, що дозволяє регулювати їх як по вертикалі, так і по горизонталі. На кожній стулці для збільшення взломостойкості є центральний замок. Кожна точка замикання обладнана автоматичними цапфами Cleerle, які пристосовуються до змін фальцевого зазору.

Звертайтеся! В Aludesign тільки надійна й перевірена фурнітура. Допоможемо з вибором і монтажем.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів