Суцільноскляні конструкції: виготовлення й монтаж за доступною ціною

Суцільноскляні конструкції знайшли широке застосування в різних сферах, починаючи від спорудження інтер'єрних перегородок і закінчуючи склінням фасадів, створенням душових кабін, дверей і вітрин. У ALUDESIGN ви можете на прийнятних умовах замовити індивідуальне проєктування безрамних конструкцій зі скла, їх виготовлення й установку. Ці вироби гармонійно впишуться в інтер'єр або прикрасять сучасний вигляд міста.

Конструкції з цільного скла доповнюють архітектурний проєкт, не закриваючи огляд. Такі вироби здаються повітряними і відрізняються оригінальним видом. Ключова перевага безрамних скляних огорож - можливість візуально розширити простір і забезпечити максимальну освітленість. Це дозволить економити на енергоносіях істотні суми. Установка скляних конструкцій може здійснюватися в будь-який час року, незалежно від температури.

Для забезпечення безпеки й міцності скляних конструкцій під час їх виготовлення використовується плівковий або полімерний триплекс, загартоване скло товщиною до 12 мм. Такі поверхні стійко витримують механічний вплив, не бояться випадкових ударів. Завдяки застосуванню сучасних технологій ми готові виготовити вироби не тільки з прозорого, але і з візерункового або кольорового скла. Для фіксації скляних полотен потрібні клемні або П-подібні профілі, які виконуються зі сталі із сатиновою або полірованою поверхнею. У разі необхідності вона може бути анодованою або ж пофарбованою в будь-який колір із палітри RAL.

Залишилися питання щодо раціональності монтажу безрамних конструкцій зі скла? Звертайтеся, проконсультуємо й розрахуємо вартість виробів за індивідуальним запитом. Повірте, співпраця з ALUDESIGN буде вигідна.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів