Критерій сортування
Виробник:
Оберіть виробника
Показано 1. 2 із 2

Перегородки

Перегородки з алюмінієвого профілю для зонування простору

Потрібно зонувати офіс, виставковий центр, торговий зал із мінімальними витратами? Оптимальним рішенням у цьому випадку буде використання перегородок з алюмінієвого профілю. Це дозволить розв'язувати питання з облаштуванням робочого місця будь-якого співробітника, будь то начальник або рядовий виконавець. Крім того, такі конструкції використовуються для того, щоб обладнати переговорні, зали нарад, місця для відпочинку, курилки.

ALUDESIGN виготовляє перегородки за індивідуальним замовленням. Визначтеся з конфігурацією, розмірами, колірним рішенням, а ми допоможемо втілити цей архітектурний задум в життя. Виріб може комплектуватися склопакетом або моностеклом. У разі необхідності потім світлові прорізи можна доповнити вертикальними або горизонтальними жалюзі.

Завдяки тому, що алюмінієві перемички мають меншу товщину, ніж пластикові, конструкція здається легшою й повітряною. Водночас вона ґрунтовна, не боїться статичних і динамічних навантажень. Протягом довгого часу такі вироби будуть служити вам.

Перегородки з алюмінію незамінні в тому плані, якщо ви орендуєте офіс. Монтаж виробів дозволить із мінімальними витратами і витратами часу розмежувати простір. Потім у разі необхідності їх можна буде демонтувати і встановити в новому місці.

Наша компанія пропонує послуги "під ключ", починаючи від виготовлення конструкцій і закінчуючи їх установкою безпосередньо на об'єкті. Вартість залежить від різних чинників: конфігурації, розмірів виробу, монтажної ширини профілю, виду заповнення, колірного рішення (можна забарвити металеву поверхню в будь-який колір за шкалою RAL). Хочете дізнатися, яка ціна на алюмінієві перегородки у вашому випадку? Звертайтеся, розрахуємо безкоштовно.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів