Розсувні системи з алюмінієвого профілю: краще для вас

Хочете створити широкий відкритий простір, щоби жити в гармонії з природою? Алюмінієві розсувні системи — ось, що вам потрібно! Продумані рішення виконані з використанням сучасних матеріалів і технологій. Через панорамне скління приємно насолоджуватися красою, спостерігаючи через скляну перепону з тераси або балкона за тим, що відбувається навколо.

З допомогою розсувних систем з алюмінію можна комбінувати до шести засклених рам. Такі рішення дозволяють істотно економити місце, через те, що стулка рухається паралельно прорізу, не займаючи простір всередині приміщення. Завдяки великій площі скління всередину проходить більше сонячних променів. Ви зазначите візуальну легкість конструкції. Відкриття стулки відбувається безшумно й легко. Якщо говорити про підйомно-розсувні системи, то вони поєднують гідності відкидних і розсувних рішень.

Для вас важливе питання енергозбереження. Розсувні системи, пропоновані Aludesign, відповідають вимогам до теплоізоляції. Незважаючи на велику площу скління, конструкції дозволяють зберегти комфортний мікроклімат, відгородивши приміщення від навколишнього світу або холодної кімнати в будинку. Теплоізоляційний профіль і високоякісне ущільнення — ось секрет розсувних систем ALTEST S1000, ASISTAL LS60, KURTOGLU 45T, PONZIO 1600TT тощо.

Ми допоможемо підібрати оптимальну ширину профілів і монтажну глибину конструкції, щоби забезпечити гармонійне поєднання з іншими дверима і вікнами, які встановлені в будинку. Ви зазначите незбиране сприйняття простору. Наша компанія пропонує широкий асортимент алюмінієвих розсувних систем. Різноманітність концепцій оформлення дозволить швидко визначитися з оптимальним рішенням.

Не відмовляйте собі в задоволенні жити з комфортом! Ми допоможемо створити сучасний і затишний простір. Розсувні системи з алюмінієвого профілю — кращий варіант, який тільки можна придумати. Звертайтеся, складемо техзавдання і виконаємо індивідуальний розрахунок.

Форма заявки

Адреса

Україна
м. Київ
вул. Малинська, 20

Контакти

066 765 69 33  

097 213 49 69

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережи


Створення веб сайтів